Ako schudnúť?

Hovoril niekto niečo o chudnutí? Dúfam, že nie, pretože nie je nič horšie, ako si odopierať jedlo, ktoré vám chutí. A ja o tom viem svoje. Vyrastala som na dedine, čiže som jedávala úplne bežné veci. Zabíjačky sme mali minimálne dva razy do roka, neustále sme s maminou niečo varili. Jednoducho som vždy bola príkladom dievčaťa a aj ženy, ktorá je, ako sa hovorí, krv a mlieko. Na druhej strane som vnímala, že dnešné trendy už veľmi takéto ženy neobľubujú. Možno som nebola vychudnutá, ale nebola som ani pribratá, aspoň ja som to tak nevnímala, dokým mi to niekto nepovedal.

pomeranč

Každá žena si zapamätá, keď jej chlap povie, že by mala zhodiť nejaké to kilo alebo dve. To je jednoducho veta, ktorá sa vám vryje do mysle, nech sa deje úplne čokoľvek. Preto som bola veľmi smutná a vykoľajená, keď mi to povedal môj priateľ.

Áno, rozišla som sa s ním, ale jeho slová mi duneli v ušiach, takže som sa rozhodla, že s tým niečo urobím. Nemala som o sebe žiadne ilúzie, veľmi dobre som vedela, že nemám biologicky dané, aby som bola štíhla. Na druhej strane som však mohla pracovať na tom, aby som bola pevná a aby som nevyzerala „vykŕmene“.

Ako každý človek dnešnej doby, aj ja som najprv hľadala na internete. Pretože, povedzme si to úprimne, práve tam si môže človek prečítať veľké množstvo vecí, ale hlavne ide o skúsenosti, ktoré musí nabrať pomocou druhých ľudí. Ja som však chcela niečo, čo ma nebude veľmi obmedzovať.

občerstvení

Nakoniec som sa dočítala, že existuje ketogenna dieta, ktorá vám zase až tak v stravovaní nebráni. Aj keď, na druhej strane, musíte si dávať pozor, čo jete. Prečítala som si aj to, že ju obľubujú aj lekári, pretože nerobí s organizmom šarapatu, takže som bola skutočne spokojná. Vyskúšala som ju, začala som cvičiť a naozaj sa cítim oveľa lepšie. A dokonca aj lepšie vyzerám, čo je len plus.