Antigénové COVID-19 testy zo slín

Aj keď sa môže zdať, že pandémia koronavírusu je dávno za nami, opatrnosti nie je nikdy dosť a je dôležité chrániť seba aj svoje okolie. Aby sme zabránili prípadnému šíreniu nákazy, je potrebné včas rozoznať, či sme alebo nie sme infikovaný. Najjednoduchšou cestou je použitie domácich antigénových testov, ktoré sú cenovo dostupné a jednoduché na použitie. V ponuke firmy covidexpert.sk nájdete množstvo druhov antigénových i profesionálnych testov rôznych druhov a v rôznych veľkostných baleniach. Ponúkajú maloobchodný, no aj veľkoobchodný predaj, preto si u nich pohodlne viete nakúpiť testy aj pre svoju firmu.

covid-19

Chráňte seba a svojich blízkych pravidelným testovaním a zabráňte neželanému šíreniu nebezpečného ochorenia. Antigénové testy zo slín potvrdzujú alebo vyvracajú prítomnosť nukleokapsidových proteínov koronavírusu, pričom vzorky sa získavajú z dýchacích ciest pacientov, u ktorých sa prejavili príznaky infekcie ochorenia COVID-19. Príznakmi môže byť napríklad bolesť hlavy, svalov a kĺbov, dýchavičnosť, horúčka, bolesť hrdla či kašeľ. Nie menej často vyskytujúcim sa symptómom je taktiež malátnosť a nadpriemerná únava.

antigénový test

Antigénové testy môžu odhaliť dokonca aj bezpríznakových nosičov vírusu. Hlavnou výhodou je rýchlosť a jednoduchosť testovania. Vzorky sa získavajú zo slín a výsledok je dostupný približne 15-20 minút po testovaní.

V ponuke covidexpert.sk nájdete tri druhy balení.

  • 25 ks – 29,98 eur
  • 100 ks – 110 eur
  • 500 ks – 506 eur

Identifikácia je založená na detekcii monoklonálnych protilátok špecifických a typických pre nový variant koronavírusu. Testy sú určené na domáce testovanie, sú jednoduché na použitie a každé balenie obsahuje jednoduchý prehľadný návod, ktorí zvládne pochopiť naozaj každý. Metóda testovania vzorkami zo slín je neinvazívna, nebolestivá, rýchla a efektívna. Chráňte pravidelným testovaním seba, svojich blízkych či zamestnancov. Zakúpte si antigénové testy zo slín ešte dnes.