Čas na zmenu

Na jeseň alebo cez zimu sa nám ľahšie zavádzajú novinky v oblasti nášho života. Čím sú večery dlhšie, tým má človek viac času. Trávime ich zavretí doma v teple a čítame knihy alebo pozeráme filmy. Takéto aktivity nás vedia zamestnať. Jeseň alebo aj zima sú však vhodným obdobím na to, aby ste vyskúšali zmeniť svoj životný štýl v prospech vášho tela, ak máte problémy s erekciou. Ak s ňou máte totiž problém len kvôli zlému životnému štýlu, tak zmena tohto životného štýlu by mohla napomôcť a prinavrátiť vášmu údu silu po akej túži. Myslím, že ak má človek na to čas, tak by to rozhodne mal vyskúšať zmeniť a ak sa nepodarí, tak si aspoň môže povedať, že pre zmenu a nápravu sa snažil spraviť všetko, čo bolo v jeho silách. To, že sa to nepodarilo je už smutná skutočnosť, no nie jeho chyba.

shadow-1992602_1920

Jeseň a zima sú pomerne pokojné obdobia, preto by aj toto pokojné obdobie mohlo dopomôcť k tomu, aby ste dosiahli lepšiu výkonnosť. Na príčine vašich problémov s erekciou totiž môže byť aj veľký nápor stresu a prípadné psychické problémy z toho vyplývajúce. Človek by sa preto mal naladiť na pozitívnejšiu vlnu, oddýchnuť si poriadne, keď je na to čas a priestor a využiť voľné chvíle na meditáciu a premýšľanie.

statue-440288_1920

V lete zvykneme viac požívať alkoholické nápoje a prípadne si zvykneme aj vyfajčiť zopár cigariet, i keď nefajčíme. Jednoducho je na to viac príležitostí, dá sa tráviť viac času vonku a tých akcií, čo býva cez leto je neúrekom. Skrátka príležitosť robí zlodeja. Aj toto môže byť jednou z príčin vašich problémov s erekciou. A nehovoriac o tom, že keď sa všetky tieto faktory spoja dokopy, tak dávajú telu poriadne zabrať bez ohľadu na jeho zdravotný, či výkonnostný stav. Život je len jeden a nemáme ho prežiť s tým zmyslom, že si ho budeme každým dňom zhoršovať a ničiť. Máme sa starať o svoje telo a nezabúdať na to, že starostlivosť o telo by mala byť permanentná, nielen chvíľková.