Meranie teploty ktoré zaberie sekundu

Na to, že spoločnosť Xiaomi neustále prichádza s novinkami, ktoré dokážu poriadne uľahčiť život, sme si už zvykli. Táto značka má jednu nevyvrátiteľnú výhodu, a to nízka cena verzus dobrá kvalita. Ak sa vám už do rúk dostal nejaký výrobok z ich dielne, budete určite iba súhlasiť. Jedným výrobkom od tejto spoločnosti, je aj digitálny teplomer, s ktorým si teplotu odmeriate v priebehu sekundy. Nejedná sa síce o horúcu novinku, no aj napriek tomu stojí za spomenutie.

nemoc

Ortuťové teplomery sú aj dnes považované za tie najspoľahlivejšie. Ak ste mali možnosť vyskúšať niektorý z digitálnych, určite viete, že dokážu neraz poriadne sklamať. Stačí ak je napríklad slabá batéria a namerané hodnoty vôbec nezodpovedajú skutočnosti. Teplomer od Xiaomi je však v toto smere ozaj spoľahlivý. Využijete ho najmä pri meraní teploty u vašich detí, pretože tie veľmi neradi ležia bez pohnutia, kým ortuťový teplomer urobí svoju prácu.
Teplomer je bezkontaktný.Stačí ho nastaviť v tej správnej vzdialenosti, čo je sú asi tri centimetre od tváre. Následne stlačíte tlačidlo, počkáte asi dve sekundy a na digitálnom displeji vidíte aktuálnu teplotu. Určite sa pýtate na presnosť merania. Výrobca uvádza odchýlku 0,2 stupňa Celzia. Podľa užívateľských reakcií a rôznych recenzií, táto odchýlka naozaj zodpovedá realite. Preto môžeme teplomer označiť za spoľahlivý.

teploměr

Ak sa rozhodnete zaobstarať si tento výrobok, pripravte sa, že celý návod bude napísaný klasicky, v čínskom jazyku. To by však v tomto prípade nemal byť žiaden problém. Do teplomeru stačí vložiť dve AAA batérie a máte hotovo. jeho ovládanie je naozaj veľmi jednoduché, takže ho zvládnu aj tie najväčšie nemehlá. Pozitívnou vlastnosťou je aj jeho malý rozmer. Zmestí sa vám pokojne aj do vrecka, takže ide o ideálnu pomôcku na dovolenky, či výlety. Cena teplomeru sa pohybuje okolo osemnástich eur.

Posted in Nezařazené