Pieskovačka pre vaše hobby aj podnikanie

Ak podnikáte v oblasti lakovania, kovovýroby, stavebných služieb, či inžinierskych projektov určite bude pre vás praktické mať neustály prístup k pieskovačke. Odborníkov na pieskovacie služby a široký sortiment pieskovačiek nájdete na webovej adrese www.pieskovacka.sk. Radi by sme vám odporučili veľmi obľúbenú mobilnú pieskovačku s odsávaním PK-OSB40. Je vybavená miestom na abrazivo s objemom až 75 litrov. Jej hmotnosť je 35 kg. Táto konkrétna pieskovačka vyniká schopnosťou rekuperácie tryskacej zmesi, takže je možné ju použiť niekoľkokrát. Používať ju môžete v exteriéri, ale úplne bezpečne aj v interiéri.

garáž

Je vhodná pre domácnosť a menšie remeselné činnosti. Ak preferujete pieskovaciu kabínu, je pre vás vhodný napríklad pieskovací box SBC350. Do tohto pieskovacieho boxu sa zmestí aj automobilový disk s rozmerom 19” x 9. Maximálne zaťaženie roštu tohto pieskovacieho boxu je 25 kg. Ak ste však profesionál a vaša pieskovačka bude využívaná intenzívne, odporúčame vám mobilnú pieskovačku Profi a Master 25l. Je vyrábaná v ultrasonickom prevedení a jej výhodou je, že je poloautmatická. Jej pracovný tlak je až 12 bar. Táto pieskovačka je spoľahlivá a výkonná, takže je ideálnym pomocníkom pri vašej práci.

autoservis

Je to produkt českého výrobcu a príjemne vás prekvapí svojou dlhou životnosťou. Reno-Tech.cz, s. r. o. vám ponúka nielen produkty, ale aj svoje odborné služby, ktoré spočívajú napríklad aj v ponuke rôznych školení určených pre oboznámenie sa s používaním jednotlivých produktov tejto spoločnosti. Skúsení odborníci vás na školení naučia používať pieskovaciu techniku, ale zároveň vám vysvetlia, ktoré príslušenstvo je vhodné pri práci s touto výkonnou technikou. Vďaka tejto kompletnej ponuke budete vedieť používať predmetné prístroje správne, efektívne a zároveň vďaka správnemu používaniu predĺžite ich životnosť na maximum.