Pracovná príležitosť – upratovací servis GRANT

Spišská Nová Ves je krásne mesto s bohatou históriou a kultúrou, no občas jej obyvatelia potrebujú niekoho, kto im pomôže udržať ich domov v poriadku a čistý. Momentálne hľadáme skúsenú a spoľahlivú upratovačku, ktorá by sa pripojil k nášmu tímu spoločnosti, ktorá ponúka upratovací servis.

Čo ponúkame:

Flexibilita pracovného času: Preto sme ochotní dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase. Hľadáme niekoho, kto dokáže pracovať v pružnom pracovnom čase, aby tak vyhovel svojim aj našim požiadavkám.

Spravodlivá odmena za prácu: Keďže požadujeme vynikajúcu prácu, sme ochotní zaplatiť spravodlivú mzdu na základe vašich skúseností a rozsahu práce. Verte, že vaše úsilie a poctivá práca budú ocenené!

Prijateľné pracovné podmienky: V našej spoločnosti vládne priateľské prostredie, v ktorom sa cítime dobre. Myslíme si, že spolupráca by mala byť založená na vzájomnom rešpekte a otvorenej komunikácii.

čistenie

Aké predpoklady od vás požadujeme?

Skúsenosti s upratovaním: Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti s upratovaním. Znalosť rôznych čistiacich prostriedkov a techník je veľmi žiaduca.

Samostatnosť a zodpovednosť: Potrebujeme niekoho, kto dokáže pracovať samostatne a zodpovedne. Oceňujeme schopnosť rozpoznať a riešiť úlohy http://www.inkluzivniskola.cz/content/slovni-ulohy-deleni-nasobeni bez väčšieho dohľadu.

Dôvera a spoľahlivosť: Ako kľúčové zásady pracovného partnerstva veríme v dôveru a spoľahlivosť. Hľadáme niekoho, na koho sa môžeme spoľahnúť.

upratovanie

Niečo o nás: Kto sme a čomu sa venujeme?

Sme spoločnosť GRANT – upratovací servis a na trhu pôsobíme už niekoľko rokov. Sme jednotkou vo svojom odbore a svojim zákazníkom ponúkame kvalitu, spoľahlivosť a diskrétnosť. Naše služby sú im prístupné každý deň v roku, a to aj počas víkendov a sviatkov. Ponúkame profesionálny upratovací servis, ktorý zahŕňa bežné upratovacie činnosti, čistenie priemyselných podláh, kobercov, extrakčné čistenie čalúneného nábytku, okien a omnoho viac. Naše služby využívajú aj popredné spoločnosti, administratívne a verejné inštitúcie, kancelárie a podobne. S našimi zákazníkmi sa vieme dohodnúť na pravidelnej alebo na jednorazovej spolupráci. Naša spoločnosť sa pomaly, ale isto rozrastá a už dnes naše služby prevádzkujeme v mestách ako Poprad, Vysoké Tatry, Kežmarok či Spišská Nová Ves.

Ak vás táto naša pracovná príležitosť zaujala, kontaktujte nás na našej webovej stránke alebo pošlite svoj životopis na [vložiť e-mailovú adresu]. Tešíme sa na stretnutie s vami a na spoluprácu pri vytváraní príjemného prostredia v našom meste.