Sťahovanie: Na akú firmu sa obrátiť?

Ak potrebujete pomôcť so sťahovaním, môžete osloviť svojich známych, ale v častých prípadoch sa to rieši tým, že sa kontaktuje nejaká odborná sťahovacia služba. Lenže aj pri tomto riešení sa oplatí trochu pozastaviť a poukázať na fakt, že každá firma môže mať k svojim zákazníkom iný prístup. Či už z hľadiska morálky, ale aj z hľadiska svojich reálnych možností, kedy napríklad sťahovák- živnostník skrátka nemá toľko prostriedkov, ako väčšia prepravná spoločnosť.

rodina, sťahovani

To znamená, že pri výbere a hlavne keď budete hľadať cez internet, istotne natrafíte na malé ako aj väčšie firmy, ktoré tento servis poskytujú a ako odznelo- môže ísť o vzájomne odlišný zážitok. Malý podnikateľ, čo si tento servis realizuje väčšinou sám, prípadne len s pár pomocníkmi, spravidla stíha zákazky ťažšie, hlavne ak má viac objednávok. Samotné kontaktovanie, reagovanie a potom doprava/preprava z miesta na miesto, to zaberie svoj čas a keď za sebou živnostník nemá väčší personál, nemá to jednoduché. A ľahké to nemusí mať ani zákazník, ktorý by si želal, aby sa spolupráca s týmto vybavila praktickejšie a rýchlejšie.

Naopak väčšie firmy si s tým môžu poradiť na počkanie a prísť v deň a respektíve v dátum, ktorý si zadáte vy.

sťahovacia služba

Takúto možnosť spoločne s prehľadným online formulárom zákazníkom poskytuje autodoprava zvolen. Ale nielen to, keďže ide o prepravnú spoločnosť, ktorá sa okrem sťahovania zaoberá tiež expresným prevozom tovaru medzi celým Slovenskom a krajinami Európskou Únie, má široké pôsobenie a preto by nemal byť problém so zvoleným mestom na Slovensku, resp. s poskytnutím prevozu vecí z bodu A do bodu B v rámci slovenských miest a okresov.

  • Všetky požiadavky stačí zadať do príslušného formulára na ich webe, zvoliť dátum, miesto odvozu a cieľovú destináciu, pri vyplňovaní svojich požiadaviek máte tiež možnosť zvoliť si spôsob prepravy, respektíve konkrétne vozidlo, na výber je Fiat Ducato a VW Caddy.