Ako na krásne vlasy?

Na jednej strane túžime po čo najdlhších vlasoch, no na druhej strane dbáme aj na kvalitu. Pri každej návšteve kaderníčky ide niekoľko centimetrov dole práve kvôli rozštiepeným končekom. Tak vytúženú dĺžku nedosiahnete nikdy. Preto je potrebné sa o svoje vlasy starať zvonku, ale najmä zvnútra. Práve naša životospráva sa vo veľkej miere odzrkadľuje na kvalite vlasov, nechtov či pleti. Preto ak chcete niekoľko centimetrov naviac a objem aký majú Hollywoodske herečky poobzerajte sa po nových, overených produktoch.

modelka.jpg
 
Forcapil                                  Ide o výživový doplnok pre kvalitu vašich vlasov a nechtov, ktorý tiež zabraňuje ich vypadávaniu. Dostanete ho v lekárni a je bezpečný pre vaše zdravie. Užíva sa každé ráno vo forme tabletiek na vnútorné použitie. Pre ešte lepšie výsledky si zaobstarajte aj sprej, ktorý sa aplikuje priamo ku korienkom. Podľa stupňa potreby si vyberiete z viacerých rád, ktoré sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 30 do 50 Eur.                         
Hairburst                                Novinka, ktorá ovládla instagramový svet vám zabezpečí vďaka tabletkám a vlasovej kozmetike dlhú hrivu v priebehu niekoľkých mesiacov. V ponuke sú tiež sladké vitamíny pre každodenné použitie. Vďaka veľkej propagácií a reklame na sociálnych sieťach, nájdete na internete množstvo recenzií od spokojných zákazničiek.   

růžové vlasy.jpg
 
Kozmetika                               Zabúdať nesmiete ani na šampóny, kondicionéry či masky. Pri každom umytí by sa mali využiť tieto produkty, vďaka ktorým sa budete tešiť z jemných, nepolámaných vlasov. Najnovšie prišiel Loreal s novou radou Dream Long, ktorá sľubujeošetrenie vašich končekov. Zabúdať by ste nemali ani na olejčeky a balzamy pred každým tepelným ošetrením. Na kozmetické prípravky nemusíte míňať veľa peňazí. V domácnosti určite nájdete produkty ako avokádo, med či olej, z ktorých pripravíte výživné domáce masky pre lesk a podporu vašich vlasov.

Posted in Nezařazené