Falošný profil na internete sa dnes nenosí

Istotne to pozná každý kto aspoň raz bol na nejakej online zoznamke, a skúsil napísať tej kočke v spodnom prádle. Ale vážne, to sa ešte nájde chlap ktorý by veril že poctivé dievča si dá na profilovku fotku len spodnom prádle, s poznámkou že hľadá iba jedno? Netvrdíme že sa nenájdu aj také dievčatá a ženy, chlapi tiež ale odhaliť falošný profil je niekedy ťažké. Dokonca by mohol vzniknúť nový vedný odbor nazvaný napríklad „faloš na internete“. Teraz vás isto napadla otázka, veď keď ste taký múdri poraďte teda. Nemusíte zúfať, poradíme. A dokonca za to nič nebudeme chcieť, tak by ste to mali prečítať celé a nie iba názov.

aplikace.jpg
 
Profil na sociálnej sieti, zoznamke ak chcete, nemusí byť 10 rokov starý ale ani včerajší dátum registrácie nepôsobí dôveryhodne. Aspoň nie vtedy ak sa nedá o nič iné oprieť. A vy sa musíte pýtať také základné informácie ako odkiaľ je, koľko má rokov či má rada psíka alebo mačičku a podobné drobnosti. Predsa len ak je niekto na zoznamke tak sa che zoznamovať a načo teda robiť tajnosti. Potom sa väčšina ľudí čuduje že sa opakujú tie samé otázky. Ako sa máš, odkiaľ si a tak to samé dookola a dookola. Samotná reálnosť vyplnenia profilu je základným znakom že to dotyčná osoba myslí vážne.

facebook.jpg

Prišla predsa preto že chce a nie aby sa podrobovala každú chvíľu výsluchu ako na polícií. Iná situácia by bola keby tam bola iba pre jedno. Je jasné že ak si hľadá dobre zabezpečeného partnera nezakopne o Ďuriho z vedľajšej dediny pretože vie opraviť traktor a podojiť kravky tiež vie. Ale ide si za svojím. Preto by ste sa nemali ani tak zameriavať na to či je na fotke ako modelka, ale mali by ste dbať na to či má a hlavne čo má vyplnené. Nemusí sa jednať o celý román o tom ako má veľmi rada romantické prechádzky podvečer na lúke. Alebo ako rada tancuje po daždi keď naokolo spieva dážď. Ale z jej profilu by ste mali jasne vyčítať čo má rada a tak mali na čom stavať debatu. Profily kde je uvedené „keď niečo chceš, tak sa spýtaj“ sú kategória sama o sebe a väčšinou je to rovnaká strata času ako ostatné. Pretože sa chcete s dotyčnou rozprávať a spoznať ju a nie sa iba pýtať. Ako potom zistíte aké je jej vystupovanie keď jej odpovede budú len jedno dve slova. Schválne choďte teraz na pokec alebo Facebook a napíšte trom ženám, každej s iným stupňom vyplnenia profilu. Sami uvidíte s ktorou sa vám začala konverzácia ľahšie. Tak najlepšie pochopíte o čom sme tu písali.

Posted in Nezařazené