Masáž telo na telo

Náš salón ponúka bohaté možnosti pri výbere senzuálnych masáží, ktoré dokážu z človeka urobiť znovuzrodenú bytosť. Samozrejme je mnoho druhov týchto masáží a každá je niečím iná, každá je v niečom odlišná no jedno majú všetky spoločné a to je Váš relax, oddych a teda vy samotný/samotná. Niekedy je potrebné vyskúšať viacero možností pokiaľ sa nám podarí nájsť to správne, alebo to pravé, čo nám najviac vyhovuje. Preto aj v našom salóne nájdete bohatú ponuku ponúkaných masáží. Ako má niekto rád klasiku, tak v našej ponuke nájdete aj,,klasickú,, tantra masáž, no aj tantra,,telo na telo,, alebo,,nuru,, masáž či senzuálnu masáž, romantickú masáž a mnoho ďalších, samozrejme veľmi príjemných masáží. No popíšme si bližšie napríklad veľmi zaujímavú NURU masáž.

nahé telo

Jedná sa o masáž takpovediac telo na telo s pomocou rúk. Táto masáž má základné pravidlo a to, použitie špeciálneho nuru gélu. Jedná sa o číri gél na prírodnej báze, vyrobený je z morských rias a jeho účinky na pokožku sú neutrálne, a teda nie je nutné obávať sa nejakých alergických reakcií. Tento gél žiadne nerozvíja.

sexi prádlo

Taktiež je bez zápachu a teda nijako nenarúša samotný priebeh nuru masáže. No pri tejto masáži je priam potrebný z dôvodu ako sme už uviedli jedná sa o masáž telo na telo, kde Vám masérka svojím telom a rukami dôkladne premasíruje každý kúsok Vášho tela a verte, že vzrušenie sa dostaví takmer okamžite. Pohľad na krásne klzké telo, ktoré sa obtiera o to Vaše je neskutočne blažený. Taktiež možnosť sa dotýkať takéhoto nežného tela a môcť cítiť jeho teplo a energiu vyžarujúcu z každého kúska pokožky Vás nabije neutíchajúcou energiou a vy tak prežijete tie najpríjemnejšie chvíle aké Vám môže poskytnúť jedine NURU masáž. Všetko pre túto masáž a Váš relax je pre Vás k dispozícii v našom salóne Tantra Diamond Bratislava.