Navrhneme vám dom výhodne

Každý z nás má už odmalička v hlave svoj vysnívaný dom či byť, v ktorom by chcel počas svojho dospelého života bývať. Domov je predsa miesto pokoja, miesto, kam sa vždy radi vraciame. Práve preto by mal vyzerať čo najlepšie a hlavne podľa našich vysnívaných predstáv. Je veľmi dôležité, aby ste sa doma cítili príjemne, pretože to má určite veľký vplyv na našu celkovú psychickú pohodu a aj psychické zdravie.

Či už chcete dom zdieľať so svojou polovičkou či deťmi, alebo ho chcete mať sami pre seba, na tom vôbec nezáleží. Niektorí chcú mať útulný domček v blízkosti lesa, iní zasa túžia po veľkom modernom dome v centre hlavného mesta. Predstavy sú rôzne, no práve my vám chceme pomôcť ju zrealizovať.

home

Firma Marek Uhliarik je známa a úspešná firma, ktorá sa zaoberá práve projektom a návrhom domov či bytov. Ich štýl je veľmi moderný, poskytujú minimalistické návrhy, ktoré sa v dnešnej dobe páčia veľmi veľa ľuďom. O ich kvalite svedčí veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí vďaka nim bývajú vo svojom vysnívanom dome. Sú zameraní najmä na moderný škandinávsky dizajn, veľa presvetlených miestností a najmä veľa priestoru vyplneného hlavne neutrálnymi zemitými farbami. Časté je aj použitie sklenených materiálov, ktoré krásne presvetlujú celý dom, či biele led svetlá s rovnakým zámerom.

dom

Cena projektu domu je veľmi individuálna, nakoľko každý chce dom iných rozmerov, dom iného štýlu. Práve preto sa pohybuje v širokom rozmedzí a nemožno ju všeobecne vymedziť.

Ak aj vy plánujete začať výstavbu domu a tým si splniť svoj detský sen, prvým krokom je práve správny návrh a projekt domu. To vám vieme ponúknuť vo vysokej kvalite, pretože všetky návrhy sú robené originálne, jedinečne, po dôkladnej konzultácii s klientom. Preto sa nebojte a spravte tento prvý krok, ktorý rozhodne nebudete ľutovať!