Netradičné darčeky do kancelárie

Chcete kúpiť nejaké gadgety? Na svete existuje obrovské spektrum týchto darčekov, ktoré sú vhodné nielen do domácnosti ale aj do kancelárie. Stačí ich len pripojiť k počítaču či notebooku. Pozrite sa na výber tých najlepších.

výraz
 
USB strieľač rakiet –s týmto sa v práci viac nudiť nebudete! Zapojte tejto raketomet do počítaču a strieľajte na všetkých susedov. Zaručená zábava – kým nepríde šéf.
USB chladnička – takýto darček stojíokolo 22€ a je určený na nápoje v plechovkách či malé džúsy v krabičkách. V práci predsa tak dobre bodne vychladený nápoj. Tento darček sa predáva v čiernej a červenej farbe v retro štýle. Chladnička je založená na systéme ventilátora, ktorý fúka na kovové chladenie. Nechcete aby Vám niekto Váš nápoj ukradol alebo vypil? Skúste si na tejto chladničke zvoliť aj otvárací kód. Táto chladnička je vhodným darčekom pre kolegov, ktorý sa neradi delia alebo im je neustále teplo.

balíčky

Hrnček, ktorý sa zamieša sám – Stáva sa, že Váš kolega je natoľko zaneprázdnený, že nestíha si ani len pomiešať cukor v káve? Darujte mu práve tento hrnček a zbavíte ho problémov. K hrnčeku mu ale nezabudnite pribaliť aj dva AAA batérie a už mu len vysvetliť aby stlačil tlačidlo, ktoré rozhýbe vrtuľu v pohári a kvalitne Vám obsah zamieša. Tento vynález Vás vyjde okolo 13€.
Vysávač– Nemôžete sa viac pozerať na ten jeho neporiadok a omrvinky na celom stole? Podarujte mu USB vysávač, ktorý Vás bude stáť len okolo piatich eur a jemu a Vám určite prinesie veľa radosti.

Akvárium – skvelý darček na oživenie nudného pracovného stola. Takéto akvárium obsahuje dve rybičky, ktoré v ňom plávajú a Vášmu kolegovi vyčarujú úsmev na tvári.

kancelář
 
Nedarujte len obyčajnú fľašku či bonboniéru ale vyskúšajte aj niečo nové, moderné a netradičné. Nech si práve Vaše darčeky všetci pamätajú a pozývajú Vás na svoje oslavy!

Posted in Nezařazené