Plastové Palety a alternatívy

1. Drevené palety

Drevené palety sú tu už mnoho rokov a stále zostávajú jedným z najlepších spôsobov prepravy tovaru. Existuje mnoho rôznych typov drevených paliet a každý typ ponúka svoju vlastnú sadu pre a proti. Tu si prejdeme niektoré z najlepších možností pre plastové palety.

2. Plastové palety

Plastové palety sú skvelou alternatívou k dreveným paletám. Sú oveľa ľahšie ako ich drevené náprotivky a nehnijú ani sa nepoškodzujú ako drevo. Sú tiež lacnejšie a ľahšie sa hľadajú. Plastové palety však neponúkajú rovnakú úroveň odolnosti ako drevené palety.

Plastové a Drevené Palety

3. Kovové palety

Kovové palety sú skvelou voľbou, ak chcete niečo, čo je odolné a má dlhú životnosť. Sú však ťažké a na ich presun si vyžadujú špeciálne vybavenie. Ak potrebujete pevnú paletu, ktorá môže trvať mnoho rokov, kovové palety môžu byť tou správnou cestou.

4. Plastovo-oceľové hybridné palety

Ide o kombináciu plastových a oceľových paliet. Tieto palety sú ideálne pre tých, ktorí chcú pevnú a odolnú paletu, ktorá je ľahká. Sú tiež veľmi cenovo dostupné.

5. Palety zo sklenených vlákien

Sklolaminátové palety sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ľahkú paletu, ktorá je extrémne odolná. Sú tiež lacné a ľahko sa používajú.

6. Gumové palety

Gumové palety sú skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú lacnú, no zároveň http://akordy.kytary.cz/song/nebude-to-lahke efektívnu paletu. Sú ľahké a ľahko sa presúvajú. Sú tiež veľmi odolné a môžu trvať mnoho rokov.

Plastová Paleta

Drevené palety

Drevené palety sú tradičným spôsobom prepravy tovaru. Sú veľmi odolné a môžu vydržať celý život. Sú však tiež veľmi ťažké, čo sťažuje ich pohyb. Najlepšia voľba pri transporte produktov je využiť alternatívu drevenej palety čiže plastové palety ktoré vám môžu výrazne ušetriť aj peniaze. Výber paliet záleží tiež od hmotnosti vašich produktov keďže pri moc ťažkých produktoch sa plastové palety moc nevyplácajú.