Potrebujete 5M LED pásiky?

Tieto užitočné farebné pásiky môžete využiť v každej domácej miestnosti a každé individuálne osvetlenie môže mať farbu akú si vy prajete alebo cítite. Ďalším inteligentným plusom je jeho veľkosť, môžete tento dané svetle použiť všade kde si prajete a neberie to moc veľa miesta ako iné svetlá. Môžete to iba využiť iba na parádu keď si prajete alebo keď potrebujete iba na danú miestnosť osvetliť tak môžete to použiť iba na tu danú situáciu v ktorej ste. Sami si môžete vybrať čo si vy prajete ako napríklad: veľkosti, typy SMD, farby. Ako si vy vyberiete, môžete to využiť na podsvietenie televízii, umeleckých obrazov, zrkadiel, políc, stolov, kuchynských liniek, šatníkov, skriniach, lôžok. Môžete tento daní produkt aj inteligentne skryť, môžete osvetliť svoje drahé video herné počítače, môžete aj osvetliť pod posteľou, a takto môžete nenápadne osvetliť svoj pekný interiér. Môžete to využiť tento produkt ako si prajete a kde chcete, nemusí to byť vo vašej domácnosti, môžete to využiť v reštauráciách, kluboch, toaletách, a hlavne kde si vy prajete.

led 3

S týmto produktom vám príde aj výhodný diaľkový ovládač, s ktorým môžete ovládať tento lacný inteligenti produkt, môžete nastaviť jas, farby, zapnutie a vypnutie ako sa vy na to cítite. V tejto danej ponuke môžete nájsť veľa druhov tohto daného produktu ktoré má rôzne kategórie podľa farieb, nájdete aj vhodné 12V až 24V LED 5M pásiky.

led 2

Táto daná ponuka vám ponúka aj farebné LED pásy a biele LED pásiky, vo farebnej ponuke môžete si vybrať medzi RGB až RGB-W pásiky, s týmto produktom si môžete vybrať rôzne farby aké si vy prajete, ktoré majú aj rôzne animácie a efekty s ktorými sa môžete hrať koľko si vy prajete.

Biele LED pásky Ledprodukt vám umožnia si vybrať tri základne farby, kde si môžete aj nastaviť jas tohto produktu čo je od 2700k – 6500k, od tmavej až svetlej bielej farby.