Premeňte svoju domácnosť na zlatú baňu

Za všetkým vždy treba hľadať počiatočný dobý nápad a nebáť sa to skúsiť. Ako zarábať teda doma ?

počítač

  • Klasickým spôsobom je u technikov a softwarových odborníkov práca tvorbe software, ktorá už roky patrí k tým dobre plateným. Chce to ale patričné vzdelanie a technické rozmýšľanie
  • Zriadiť doma jednu izbu a prevádzkovať kaderníctvo, alebo kozmetiku. O dobré odborníčky je medzi ženami aj mužmi veru veľký záujem. Ak sa navyše budete špecializovať napríklad na dekoratívnu kozmetiku- máte „vystarané“. Iste nezarobíte milióny, ale na slušný život to určite stačí. Aj toto chce ale vzdelanie v tejto oblasti.
  • Venovať sa psychológii. Na západ od nás hádam každý má svojho psychológa. Možno to príde aj k nám. Zákutie domova je tým pravým miestom. Nikto predsa nechce verejne povedať, že ide k psychológovi- ale k priateľovi a k priateľke do bytu predsa môže chodiť aj politik, alebo iná verejne známa osoba, ktorá nemôže byť zastihnutá v čakárni.Čím dôležitejšia osoba, tým väčšia diskrétnosť a tým viac peňazí. Aj na to treba vzdelanie
  • Prekvapivo dobre sa vraj darí veštkyniam. Ak máte túto danosť a predpoklad na takýto druh práce- skúste to.
  • Pečenie koláčikov, alebo príprava jedla do práce spojená s rozvozom- môže byť tiež riešením
  • Netradičné výrobky- kravaty z dreva, čipky, šperky sa tiež dajú robiť doma. Ide čas veľkonočný- čipkované alebo drôto opletané vajíčka budú určite hitom.

kadeřník
Nie je veru ľahké niečo vymyslieť, ale stojí určite za to sa aspoň o to pokúsiť. Zaiste to nepôjde ihneď. Zo dňa na deň sa to ale môže predsa len zlepšovať. Môžete získať nových zákazníkov, alebo dostať nový nápad. S dôrazom na slovíčko nový! Musíte sa jednoducho čímsi odlíšiť a zaujať. Urobiť si dobrú reklamu. Reklama je súčasť biznisu. Zlatú baňu nevytvoríte- no budete šťastne žiť, lebo budete robiť to čo vás baví.

Posted in Nezařazené