Úspešné biznis slovenských mamičiek

Všetky ženy túžia byť ocenené a úspešné ale iba niektoré z nich sa odvážia na takýto veľký a zodpovedný krok, stať sa podnikateľkou. Vyžaduje si to nemalú odvahu a odhodlanie. Ale stojí to za to.

cedulka

            Keď chce žena preraziť ako podnikateľka musí zvážiť veľa pre a proti. Musí mať dokonalé organizačné schopnosti. Veru nie je to med lízať a to hlavne zo začiatku, pokým si vybuduje ako takú „základňu“. Nenadarmo sa hovorí, že začiatky bývajú ťažké. Silné ženy sa však držia pravidla: “Čo ťa ne­za­bije, to ťa po­silní.”

            Niekedy je veľmi ťažké podnikať, keď má žena rodinu. Ženy majú toho na pleciach niekedy naozaj až príliš veľa. Starostlivosť o deti ako aj o domácnosť. Varenie, upratovanie a obskakovanie okolo manžela. Nič však nie je nemožné. Úspešné podnikateľky hovoria, že všetko si treba len správne naplánovať.

             Mnoho žien začínalo svoj vlastný biznis len pomaličky a dnes sú úspešné. Nie je pravda, že mamička na materskej dovolenke nemôže byť úspešná. Je veľa aj mnohodetných mamičiek, ktoré úspešne podnikajú v ich vlastnom biznise. Veľa mamičiek sa zameriava na šitie alebo štrikovanie vlastných výrobkov. Svetríky čiapočky, papučky pre deti či vyrába rôznych hračiek. To sú najčastejšie zamerania podnikajúcich mamičiek, ktoré predávajú vlastné výrobky. Nájdu sa aj domáce výrobkyne kozmetiky či šperkov. Tieto jedinečné výrobky potom predávajú cez internet. Vytvárajú si svoje vlastné originálne handmade značky. Aj vďaka sashe.sk, prerazilo vo svojom biznese veľa mamičiek.

šití

            Ako to všetko zvládnuť. Mamičky na materskej dovolenke často hovoria, že na takúto prácu treba mať kľud a hlavne pokoj v duši. Často tvoria poobede či v noci, keď ich poklady uložia do postieľok. Vtedy majú vraj najväčší pokoj a čas „pre seba“. Ich tvorenie a fantázia skutočne nepoznajú hranice.

Práve na portály sashe nájdete nespočetné množstvo už úspešných predajcov detského oblečenia či hračiek.:
-Little Owll
-Ololo
– Alala
-SASH…

Posted in Nezařazené