Aké sklenené dvere si vyberiete?

Vytvorili sme pre vás ponuku sklenených dverí, ktoré prispôsobíme vašim požiadavkám. Sklenené dvere, vám na základe vašich predstáv a našich projektov a predlôh, navrhneme, vyrobíme a namontujeme. Je to presne to, čo potrebujete a hľadáte? Vyhovuje vám kompletný servis? Neváhajte nás informovať o vašej objednávke sklenených dverí ešte dnes.

dvere do vašej domácnosti

Sklenené dvere Lmmont dodávajú interiéru moderný, novodobý a luxusný nádych. Sú vyrobené z kvalitného materiálu ako aj z nerozbitného skla, takže obavy súvisiace s možným rozbitím a následným zranením, sú bezpredmetné a v tomto prípade neopodstatnené. U nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste. Sklenené dvere vizuálne zväčšujú každý priestor a prepúšťajú dostatok svetla do miestnosti, takže pôsobia harmonicky a vytvárajú celkový súlad v prechodoch medzi jednotlivými miestnosťami. Môžete si vybrať z rôznych druhov dostupného skla, od priesvitného, cez pieskované, až po sklo s rôznymi motívmi, vytvorenými podľa vašich predstáv. Popusťte uzdu svojej kreativite a umeleckej stránke vašej osobnosti a navrhnite si z gruntu nové motívy na vaše sklenené dvere.

dvere vo verejnom priestranstve

Uprednostňujete ručne maľované vzory, alebo dávate prednosť farebnému prevedeniu. Navrhnite si sklenené dvere podľa vašich individuálnych predstáv a dotvorte svoj príbytok o tento nielen funkčný, ale aj estetický prvok. Všetko pre vás pripravíme na základe osobnej konzultácie s našimi špecializovanými pracovníkmi.

Môžete si vybrať. Uprednostníte dekoratívne sklenené dvere, ktoré majú vzorované sklo? Alebo si vyberiete sklenené dvere na základe spôsobu otvárania? Možno sa rozhodujete a je pre vás smerodajný práve materiál, či už hliník alebo nerez, z ktorého je rám dverí vyrobený. Ďalšou možnosťou sú bezrámové sklenené dvere. Indukčné sklenené dvere sú senzorové dvere, ktoré sa využívajú predovšetkým vo verejných priestranstvách. V spolupráci s vami, sa často finálny produkt vymyká zo stanoveného štandardu v našom katalógu. Ale o to tu práve ide. O spoločnej tvorivosti, vašich predstavách a nápadoch.