Moderné a účelové osvetlenie kuchynskej linky LED pásmi

Keď sa povie kuchyňa a pracovná doska každému sa vynorí obraz domáceho tepla, pohody a útulnosti.

Moderná doba a vývoj v osvetlení k tomu rozhodne dopomohli – moderné LED osvetlenie má mnoho foriem a široké využitie, aj vrátane osvetlenia kuchynskej dosky pôsobivými LED pásikmi.

Z ponuky osvetlenie kuchynskej linky a jej širokého sortimentu si určite vyberiete aj 5 m LED pásiky, ktoré sa ľahko inštalujú, dajú sa nastrihaním upraviť na rôznu dĺžku a ich umiestnenie je možné aj do ťažko dostupných miest kuchynskej linky ako sú napríklad rohy, atypické poličky, skrinky, zaoblenia a miesta, ktoré osvetlením získajú nový rozmer.

kitchen-remodelling-mississauga-1300357_640

Ponuka sa zameriava najmä na výber LED pásov v neutrálnej, teplej a studenej bielej farbe, aj keď u zákazníkov víťazí neutrálna biela farba, ktorá je pre ľudské oko prirodzená.

LED osvetlenie dokáže vytvoriť atmosféru podľa daného okamihu a preto v ponuke nechýba ani farebné RGB osvetlenie, ktoré už v preklade naznačuje, že sa jedná o farby red, green, blue – teda červená, zelená a modrá. RGB osvetlenie nie je veľmi vhodné ako pracovné svetlo, pre vytvorenie atmosféry a pocitu dizajnového osvetlenia je priam predurčené. Aj preto je jeho využitie najčastejšie v baroch, reštauráciách a miestach, ktoré si žiadajú intimitu.

Ponúkané LED pásiky je možné inštalovať do vhodného hliníkového profilu, ktorý ochráni LED pásy pred prehriatím a zároveň vyzdvihne celkový dizajn pracovnej plochy.

Aj inštalácia hliníkového profilu, podobne ako aj inštalácia LED pásov sú technicky jednoduché záležitosti, ktoré zvládne aj začiatočník. Obojstranná lepiaca páska zabezpečí dokonalé upevnenie a dlhú životnosť LED osvetlenia.

kitchen-89021_640

Ponuka LED pásikov Vám prináša aj efektné a dizajnové inšpirácie vhodné možno aj do Vašej kuchyne. Odborníci Vám radi poradia nielen s výberom pásikov, ale aj s doplnkovým sortimentom ako sú napríklad ovládače na LED osvetlenie, ktoré sú smart a ktoré život skutočne zjednodušia.

Nájdite si aj Vy svoje riešenie osvetlenia pracovnej dosky formou LED pásikov.