Tlačidlový telefón

Je to o vás. Pretože človek nemôže meniť svet, keď nedokáže zmeniť sám seba. Svoje návyky, zvyky, závislosti a podobne. Svoj život. Takisto aj dom musíte stavať od základov a nie od strechy. Tak čo poviete spomínate si ešte na klasické tlačidlové telefóny? Len veľmi matne? Tak si ich trochu pripomeňme. A neuveríte  akým spôsobom! Povedzme si výhody, ktoré plynuli z ich vlastníctva alebo používania. Žiadny nenachádzate? Ja vám ich poskytnem hneď niekoľko, len čítajte ďalej.

dokument

Výhody používania klasických tlačidlových telefónov:
1.       Rozprávali ste sa a neboli ste na nich závislí
A reč nie je nie je len o rozprávaní. Aj o všetkých ostatných činnostiach, ktoré teraz nestíhate, pretože svoj čas venujete svojmu milovanému telefónu. A zaručene si to ani neuvedomujete, pretože si myslíte, že pri ňom relaxujete. Ľudia sa viac rozprávali medzi sebou a menej komunikovali vo virtuálnom svete, pretože žiadny ešte nebol. Vo vlaku alebo v autobuse sa vám ľudia prihovorili a nečumeli do svojich telefónov.

2.       Menší kredit alebo paušál
Hneď na začiatku vám vyvrátim vaše tvrdenie, ktoré si možno hovoríte, že teraz veľa ušetríte na tom, že komunikujete cez internet a nevoláte a neesemeskujete. No! Pozor! Aj za internete musíte platiť. A aj za svoj telefón ste niečo zaplatili alebo ho ešte doteraz splácate vo forme paušálu. V konečnom dôsledku sa to možno vyrovná, ale váš čas vám nikto nevráti, ktorý strávite vo virtuálnom svete. Predtým ste neplatili za internet, ale len za čas, ktorý ste pretelefonovali alebo preesemeskovali.

retro telefon

Mojim cieľom bolo vyvolať vo vás spomienkový optimizmus. Aby ste si spomenuli na všetky vaše krásne zážitky s klasickými telefónmi. Možno také ani nemáte?! Tak potom si môžete vyskúšať experiment. Požičajte alebo sa nájdite doma nejaký klasický tlačidlový telefón. Skúste ho vydržať používať minimálne jeden celý deň. Hneď budete o zaujímavý zážitok bohatší. Určite vás to veľmi obohatí. Skúsenosti sú na nezaplatenie. 

Posted in Nezařazené